O nas

Przychodnia została założona w 1992 roku!
Posiadamy międzynarodowy certyfikat jakości ISO

Nasza przychodnia działając od 1991 roku jest jedną z najstarszych i najdłużej działających przychodni stomatologicznych w Trójmieście.
Od tamtego czasu z najwyższą starannością dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie wszystkich naszych Pacjentów.

W roku 2010 nasze gabinety przeszły gruntowną modernizację i rozbudowę.
Zapewniamy kompleksowe leczenie dorosłych i dzieci, gwarantując najwyższą jakość naszych usług.
Posiadamy międzynarodowy certyfikat jakości (Nr 0198 100 01253/02), wydany przez TÜV Rheinland,
który potwierdza stosowanie w praktyce najwyższych standardów leczenia stomatologicznego wg normy ISO 9001:2008.

lek.dent. Michał Dziunko
kierownik przychodni

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Od 2008 zajmuje się implantologią oraz chirurgią stomatologiczną i stomatologią estetyczną. Wieloletni pracownik klinik stomatologicznych, uczestnik wielu konferencji, sympozjów czy kursów w zakresie implantologii, protetyki stomatologicznej, stomatologii i medycyny estetycznej.

Dysponujemy gabinetem dentystycznym i osobnym gabinetem zabiegowym

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowe zęby to także zdrowszy organizm. Nowoczesne metody zabiegowe oraz bardzo dobre materiały stomatologiczne, pozwalają w możliwie krótkim czasie na osiągnięcie doskonałych efektów. Czasem już dwie lub trzy wizyty w naszej przychodni umożliwiają całkowite wyleczenie zębów, gwarantując Państwu piękny i biały uśmiech.

PIEZOMED - Najnowocześniejsze rozwiązanie zastępujące tradycyjne wiertło!

Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia ultradźwiękowego - Piezomed Dzięki innowacyjnej technologii ultradźwiękowej, z niesamowitą precyzją wycinana jest tylko tkanka kostna. Otaczające tkanki miękkie pozostają nieuszkodzone. Zauważalna ulga dla pacjenta: redukcja powikłań do absolutnego minimum mniejszy ból i obrzęk oraz szybsze leczenie!

Zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta. W gabinecie każdy z Państwa na bieżąco informowany będzie o przebiegu leczenia oraz planowanym czasie jego zakończenia. W przypadku wieloetapowych zabiegów, wspólnie z Państwem ustalimy szczegółowy plan kolejnych spotkań, dobierając najbardziej odpowiadającą Państwu godzinę wizyty.

Kontakt

Adres
ul. Pomorska 18H/2/3
80-333 Gdańsk

Telefon:
58 557 77 66

E-mail:
kontakt@implanty.gdansk.pl

Kontakt

Masz pytania? Napisz do na mejla lub zadzwoń 58 557 77 66

Umów wizytę: 58 557 77 66